Airtek 3/4 inch drive x 52mm 12-point Deep Impact Socket - 12M52LDH
Airtek 3/4 inch drive x 52mm 12-point Deep Impact Socket. Product type: Impact Sockets. Point type: 12-point. SKU: 12M52LDH.
SKU : 12M52LDH
Quantité
  • Specifications
    Drive 3/4 in
    Size Metric 52mm
    Socket Length Deep
    Point Type 12-point
    Diameter Metric 73
    Diameter 2 Metric 54
    Clearance Metric 90mm
    Length Metric 27mm