TIMKEN Double Row Tapered Roller Bearing EE275105-902A5
Double Row Tapered Roller Bearing Assembly | Imperial Series | 10.5000in Bore | 15.5000in OD | 6.1875in Width | Open | Cylindrical Bore | Steel Cage | Precision ABMA Class 2