TIMKEN Double Row Tapered Roller Bearing JHM318448-90K01
Double Row Tapered Roller Bearing Assembly | Metric Series | 90.000mm Bore | 155.000mm OD | 97.314mm Width | Open | Cylindrical Bore | Steel Cage | Precision ABMA Class K