TIMKEN Insert Ball Bearing GNE50KRRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 50.000mm Bore | 110.000mm OD | 66.599mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated