TIMKEN Insert Ball Bearing GRAE40RRB+COL A4418
Insert Ball Bearing | Metric Series | 40.000mm Bore | 80.000mm OD | 43.586mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated