TIMKEN Insert Ball Bearing GRAE50RRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 50.000mm Bore | 90.000mm OD | 43.586mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated