TIMKEN Insert Ball Bearing GYAE35RRB
Insert Ball Bearing | Metric Series | 35.000mm Bore | 72.000mm OD | 36.678mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Uncoated