TIMKEN Insert Ball Bearing GYE40KRRB SGT
Insert Ball Bearing | Metric Series | 40.000mm Bore | 80.000mm OD | 49.284mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Uncoated