TIMKEN Insert Ball Bearing RAE30RRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 30.000mm Bore | 62.000mm OD | 35.662mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated