TIMKEN Single Row Deep Groove Ball Bearing 202KTTZ17P
Single Row Deep Groove Ball Bearing | Metric Series | 15.000mm Bore | 35.000mm OD | 17.000mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Cage | C0 Clearance | ISO P0 Tolerance