TIMKEN Spherical Roller Bearing 230/850YMBW896AC2
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 850.000mm Bore | 1220.000mm OD | 295.000mm Width | Open | Cylindrical Bore | Brass Cage | C2 Clearance | Bearing contains application features