TIMKEN Super Precision Angular Contact Ball Bearing MM60BS120DUH
Duplex Super Precision Angular Contact Ball Bearing | Metric Series | 60.000mm Bore | 120.000mm OD | 40.000mm Width | Open | Cylindrical Bore | Phenolic Cage | 60° Contact Angle | ABEC Class 7 Tolerance