TIMKEN Double Row Tapered Roller Bearing EE291250-90092
Double Row Tapered Roller Bearing Assembly | Imperial Series | 12.5000in Bore | 17.5000in OD | 5.7500in Width | Open | Cylindrical Bore | Steel Cage | Precision ABMA Class 2