TIMKEN Insert Ball Bearing GE30KRRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 30.000mm Bore | 62.000mm OD | 48.362mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated