TIMKEN Insert Ball Bearing GE60KRRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 60.000mm Bore | 110.000mm OD | 77.724mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated