TIMKEN Insert Ball Bearing GRAE40RRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 40.000mm Bore | 80.000mm OD | 43.586mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated