TIMKEN Insert Ball Bearing GYAE40RRB
Insert Ball Bearing | Metric Series | 40.000mm Bore | 80.000mm OD | 39.065mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Uncoated