TIMKEN Insert Ball Bearing GYE30KRRB TDCF SGT
Insert Ball Bearing | Metric Series | 30.000mm Bore | 62.000mm OD | 39.174mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Stainless Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Thin Dense Chrome (TDC) Coated