TIMKEN Insert Ball Bearing GYE45KRRB SGT
Insert Ball Bearing | Metric Series | 45.000mm Bore | 85.000mm OD | 50.427mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Uncoated