TIMKEN Insert Ball Bearing GYE50KRRB SGT
Insert Ball Bearing | Metric Series | 50.000mm Bore | 90.000mm OD | 51.646mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Uncoated