TIMKEN Insert Ball Bearing GYE55KRRB SGT
Insert Ball Bearing | Metric Series | 55.000mm Bore | 100.000mm OD | 55.623mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Uncoated