TIMKEN Insert Ball Bearing GYE60KRRB SGT
Insert Ball Bearing | Metric Series | 60.000mm Bore | 110.000mm OD | 65.148mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Setscrew Locking | Uncoated