TIMKEN Insert Ball Bearing RAE35RRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 35.000mm Bore | 72.000mm OD | 38.837mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated