TIMKEN Insert Ball Bearing RAE45RRB + COL
Insert Ball Bearing | Metric Series | 45.000mm Bore | 85.000mm OD | 43.586mm Width | Double Sealed | Cylindrical Bore | Steel Bearing | Nylon Cage | Eccentric Collar | Uncoated