TIMKEN Spherical Roller Bearing 21313EJW33C3
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 65.000mm Bore | 140.000mm OD | 33.000mm Width | Open | Cylindrical Bore | Steel Cage | C3 Clearance | Bearing contains application features