TIMKEN Spherical Roller Bearing 230/530KYMBW507C08
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 530.000mm Bore | 780.000mm OD | 185.000mm Width | Open | Tapered Bore | Brass Cage | C0 Clearance | Bearing contains application features