TIMKEN Spherical Roller Bearing 230/560KYMBW507C08C3
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 560.000mm Bore | 820.000mm OD | 195.000mm Width | Open | Tapered Bore | Brass Cage | C3 Clearance | Bearing contains application features