TIMKEN Spherical Roller Bearing 230/560YMBW507C08
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 560.000mm Bore | 820.000mm OD | 195.000mm Width | Open | Cylindrical Bore | Brass Cage | C0 Clearance | Bearing contains application features