TIMKEN Spherical Roller Bearing 230/950KYMBW507C08
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 950.000mm Bore | 1360.000mm OD | 300.000mm Width | Open | Tapered Bore | Brass Cage | C0 Clearance | Bearing contains application features