TIMKEN Spherical Roller Bearing 239/560YMBW33W45A
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 560.000mm Bore | 750.000mm OD | 140.000mm Width | Open | Cylindrical Bore | Brass Cage | C0 Clearance | Bearing contains application features