TIMKEN Spherical Roller Bearing 239/850KYMBW507C08C3
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 850.000mm Bore | 1120.000mm OD | 200.000mm Width | Open | Tapered Bore | Brass Cage | C3 Clearance | Bearing contains application features