TIMKEN Spherical Roller Bearing 24140EJW33
Spherical Roller Bearing | Metric Series | 200.000mm Bore | 340.000mm OD | 140.000mm Width | Open | Cylindrical Bore | Steel Cage | C0 Clearance | Bearing contains application features