TIMKEN Super Precision Angular Contact Ball Bearing 2MM9115WICRDUM
Duplex Super Precision Angular Contact Ball Bearing | Metric Series | 75.000mm Bore | 115.000mm OD | 40.000mm Width | Open | Cylindrical Bore | Phenolic Cage | 15° Contact Angle | ABEC Class 7/9 Tolerance